Dyżury

Sekcja Środowiskowa I

Kierownik sekcji – Maria Malinowska 32- 7716 336

Imię NazwiskoWtorekŚrodaCzwartekPiątekNr. Wewn.

Binias Daniel

 11:45-14:45

7:30-9:45

 11:45-14:45

7:30-9:45

 327

Borecz Nica

 7:30-9:45

11:45-14:45

 7:30-9:45  10:45-13:45  377

Kmiecik Maria

 11:45-14:45  8:00-9:45  11:45-14:45  8:00-9:45 338

Kostrzewa Justyna

7:30-9:45  7:30-9:45  11:45-14:45 10:45-13:45 377

Mrozik Agata

 7:30-9:45  11:45-14:45 7:30-9:45  10:45-13:45 331

Skawicka Aneta

 11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-14:45 7:30-9:45  331

Stemplewska Kornelia

11:45-14:45  7:30-9:45  7:30-9:45  10:45-13:45 377

Stroba Barbara

7:30-9:45  11:45-14:45  11:45-14:45 7:30-9:45  327

Śliwińska Bożena

11:45-14:45  11:45-14:45  7:30-9:45  7:30-9:45  327

Asystencji rodziny:

Dobias Agnieszka - środa 9:00-13:00 pok. 115, tel. 537 024 095

Domagała Joanna - wtorek 8:00-12:00 pok. 120, tel. 534 805 931

Haberla - Kolarska Oktawia - wtorek 7:30-13:30 pok. 119, tel. 537 217 100

Sekcja Środowiskowa II

Kierownik sekcji – Sylwia Tlołka 32- 7716 323

Imię Nazwisko

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nr. Wewn.

Bednorz Sylwia

 7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  10:45-13:45  373

Bukowska Joanna

11:45-14:45 7:30-9:45 11:45-14:45 7:30-9:45 376

Kloc Katarzyna

 7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-13:45  375

Łowicka Kornelia

 11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  375

Nawrat Anna

 11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  373

Podsiadła Aneta

 11:45-13:45  7:30-9:45  7:30-9:45  11:45-13:45  372

Starczynowska Danuta

 7:30-9:45  11:45-14:45  11:45-14:45  7:30-9:45  329

Ulcyfer - Kostrzewska Marta

 11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45

 329

Wojdyła Małgorzata

 7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  10:45-13:45  376

 

Asystenci Rodziny:

Banduch Łukasz - czwartek 8:00-14:00, pok 123, tel. 537 061 763

Monkos Klaudia - czwartek 8:00-14:00, pok. 123, tel. 536 845 653

Sekcja Specjalistyczna

Kierownik sekcji – Alina Sychowicz 32- 7716 319

Wykaz dyżurów koordynatorów Niebieskiej Karty / pracowników socjalnych

Imię Nazwisko

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nr. Wewn.

Cempa Aleksandra

 8:00-10:00

  8:00-10:00

Prowadzenie grup roboczych

10:00-14:45

pokój 214

 8:00-10:00   8:00-10:00  371

Gwóźdź Aleksandra

  8:00-10:00   8:00-10:00   8:00-10:00

Prowadzenie grup roboczych

10:00-14:45

pokój 214
  8:00-10:00  371

Szymanek Izabela

  8:00-10:00

Prowadzenie grup roboczych

10:00-14:45

pokój 214
   8:00-10:00    8:00-10:00    8:00-10:00  370

Rapacewicz Iwona

   8:00-10:00    8:00-10:00   8:00-10:00   8:00-10:00

Prowadzenie grup roboczych

10:00-12:45

pokój 214
 370

 

Wykaz dyżurów pracowników socjalnych zajmujących się osobami bezdomnymi

Imię Nazwisko

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nr. Wewn.

Kruczyńska Magdalena

 7:45-10:00   7:45-10:00

  7:45-10:00

Dyżur w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn

11:00-14:45

  7:45-10:00

 330

Rynkowska Agnieszka

  7:45-10:00  

  7:45-10:00

Dyżur w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn

11:00-14:00
  7:45-10:00   7:45-10:00 330

Stolarczyk Katarzyna

  7:45-10:00

  7:45-10:00   7:45-10:00 7:45-10:00

Dyżur w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn

11:00-13:45
 330

 Wykaz dyżurów pracowników projektu "Ramię w Ramię"

Imię Nazwisko

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nr. Wewn.

Reczek Kornelia

 7:30-9:45  11:45-14:45   11:45-14:45  7:30-9:45

387

Tokarz Joanna

 11:45-14:45   7:30-9:45 7:30-9:45   11:45-13:45  387

Sekcja Pomocy Instytucjonalnej i Usług Opiekuńczych

Kierownik sekcji – Agnieszka Pacocha 32- 7716 311

Imię Nazwisko

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nr. Wewn.

Fabian Danuta  8:00-9:45  11:45-13:45  8:00-9:45 10:45-13:45  316
Jędrychowska Zofia  7:30-9:45  7:30-9:45  11:45-14:45  10:45-13:45 395
Kujawska Joanna  11:45-14:45  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  316
Pełkowska Iwona  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  10:45-13:45 306
Sadowska Agnieszka  7:30-9:45  11:45-14:45  7:30-9:45  10:45-13:45  350
Siennicka Zuzanna  7:30-9:45  7:30-9:45  11:45-14:45  10:45-13:45  374
Skórska Dominika 8:00-9:45  11:45-14:45  11:45-14:45  8:00-9:45  306
Starzyk Małgorzata 11:45-13:45  7:30-9:45  11:45-13:45  7:30-9:45  374
Torbus Agnieszka 11:45-14:45 11:45-14:45  7:30-9:45  7:30-9:45  321
Witek Krystyna  11:45-14:45 11:45-14:45   7:30-9:45  7:30-9:45

321

Ratajczak Danuta 7:30-9:45 11:45-14:45 7:30-9:45 10:45-13:45

321

Agata Żuk
9:30-9:45  7:30-9:45 11:45-14:45 10:45-13:45  321

 

Centrum Aktywizacji Społecznej

Pracownicy Socjalni dla rodzin z romskiej mniejszości etnicznej

Imię i Nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Ewa Pawelec 13:00-15:00 8:00-10:00 8:00-10:00 13:00-15:00
Natalia Janas 8:00-10:00 13:00-15:00 13:00-15:00 8:00-10:00

 

Asystent dla roziny z romskiej mniejszości etnicznej

Karina Morawiec - wtorek 7:00-11:00, czwartek 13:00-17:00 tel. 536510160